אודות
EXTRA-BiT

ערכים והחזון שלנו

EXTRA-BiT היא סוכנות ביטוח העוסקת בענף הביטוח הפנסיוני ובענף הביטוח האלמנטרי הסוכנות שלנו היא סוכנות בוטיק אשר נותנת מענה רחב לקהל לקוחותיה בתחום הביטוח ובתחום הפיננסי.
אנו נותנים שירותים לכלל המגזרים: עסקים, שכירים, עצמאים ולקוחות פרטים השירותים שאנו מספקים בסוכנות הם בליווי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בענף הביטוח, הטיפול הוא מקצועי ואישי עם ירידה לפרטים הקטנים עבור כל לקוח ולקוח.
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח ובתי השקעות ומשתמשים בתוכנות וכלים מתקדמים ביותר בענף הביטוח.
וזאת על מנת להעניק ללקוחותינו את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר והמתאים עבורם יחד עם חוויית שירות יוצא דופן. הערכים שמלווים אותנו הם – הובלה בשירות ובאיכות, חדשנות בעולם הביטוח וכמובן מקצועיות, תוך הקפדה על יחס אישי ללקוחותינו.

EXTRA-BiT כי מגיע לך את ה- EXTRA בעולם הביטוח.

בואו להכיר אותנו יותר

יואב שימשוני מנכ"ל אקסטרה ביט
יואב שמשוני
מנכ"ל ובעלים

נעים מאוד, שמי יואב שמשוני, סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון בענף הפנסיוני ובענף הכללי מטעם משרד האוצר ורשות לניירות ערך, חבר לשכת סוכני הביטוח בישראל נשוי לקרן ואבא לאורי ולשירה ונעה.
בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק.

בעברי ביצעתי מגוון תפקידי ניהול בתחום הביטוח, אני מביא איתי המון ניסיון בענף הביטוח בו אני נמצא מעל ל- 14 שנה.

המטרה שלי: "להעניק ללקוחותינו ולבני משפחותיהם תחושת של ביטחון כלכלי ויציבות!!!
במקרה ביטוחי או במתן שירות ללקוח או שינוי סטטוס משפחתי יש ללקוחותינו סוכנות אחת שאליה פונים שיודעת לספק את כל התשובות לכל השאלות ולא להתחיל להתרוצץ בטלפונים לכמה חברות ביטוח.

אני מאמין שלי: לדבר בשפה ברורה ומובנת "בגובה העניים" והכי חשוב! יושרה ושקיפות מלאה מול לקוחותיי.

אני רואה במקצוע שלי שליחות אמיתית, מטרתי היא לגבש ללקוחותיי את הכיסוי ביטוחי האופטימלי שהכי מתאים עבורם וכמובן להיות לצידם ברגעים קריטיים בחייהם ולשמש מקור אבטחה בכל הקשור למימוש זכויותיהם בעולמות הביטוח

נעים מאוד, קרן שמשוני, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות בשיווק. 

עובדת בענף הביטוח כ- 11 שנים קרן מביאה עימה ניסיון ניהולי בסוכנויות ביטוח ותפעול משרד. מומחית בתחום הבריאות והסיכונים. בעלת ידע רחב ביטוחי בריאות ומימוש זכויות.

המטרה שלי: מתוך ניסיון והכרות עם מגוון הפוליסות הקיימות בשוק הביטוח והשוני שלהן במרוצת השנים, אני אוכל להציע לכם את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים הייחודיים שלכם, תוך הסבר על סעיפי הפוליסה, הכיסויים השונים ותנאי קבלה.

אני מאמין שלי: חשוב לי לדאוג שכל אחד מלקוחותינו שמשלם על פוליסת ביטוח שנעשתה דרך הסוכנות שלנו, ידע לממש את זכויותיו הרפואיות בעזרתנו. לקוחות משלמים לא מעט כסף על ביטוחי ולא יודעים איך להפעיל ביטוח, אני רוצה להיות האדם הזה שעוזר להם.

קרן שימשוני מנהלת קשרי לקוחות אקסטרה ביט
קרן שמשוני
מנהלת מכירות ושיווק
רותם ובר מנהל קשרי לקוחות אקסטרה ביט
רותם בר
מנהל תיקי לקוחות

נעים להכיר, שמי רותם בר, בעל תאר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בשיווק.
בתהליך להוצאת רשיון פנסיוני.

עובד בענף הביטוח כ 10 שנים בהן הייתי בחברות מסורתיות וישירות בהן ביצעתי
מספר תפקידים שכללו תפקידי שטח ותפקידי ניהול.
ניסיון בעולם ביטוחי סיכונים שכוללים בריאות, מחלות, סיעודי, ריסק ותאונות אישיות.

המטרה שלי: לתפור חליפה אישית לכל לקוח ולקוח תוך כדי הקשבה וניהול צרכים נכון, בעבודה שיתופית ושקופה על מנת להתאים ללקוח את כל הצרכים שלו.
בנוסף, עולם הביטוח יכול להיות גדול ומבלבל המטרה שלי היא לפשט ללקוחותי כמה שאפשר על מנת שידעו על מה הם מכוסים ובעת הצורך יקבלו את ההגנה לה אותה הם צריכים וזקוקים.

אני מאמין שלי: אני מאמין בדרך שקופה ישרה ואמיתית. ברגע שלקוח נכנס אלינו הדרך היא דרך של מערכת יחסים בה הוא צריך להרגיש שייך ולהרגיש שיש לו בית לפנות אליו.

שלח הודעה
Scan the code
היי, אשמח לעזור לכם :)